Fond poistenie

Ako požiadať o pôžičku Cetelem

Cetelem je jeden z najlepších a najserióznejších poskytovateľov pôžičiek. Pôžička je bezúčelová, takže peniaze, ktoré si požičiate môžete využiť na čokoľvek. Každá poskytnutá pôžička obsahuje poistenie schopnosti splácania, takže pri žiadosti o pôžičku nemusíte mať žiadne obavy, že by ste pôžičku nevedeli splatiť pri strate príjmu.

 

Výška pôžičky, o ktorú môžete požiadať je od 2 000 eur do 25 000 eur. Žiadateľ musí mať vek minimálne 18 rokov až 65 rokov. Maximálny vek v čase doplatenia pôžičky je však 75 rokov. Každý žiadateľ musí mať trvalý pobyt na území Slovenskej republiky. Žiadateľ musí zdokladovať svoj príjem (zamestnanec – trvalý príjem, podnikateľ musí mať oprávnenie na podnikanie v SR po dobu 12 mesiacov a dôchodca sa preukazuje potvrdením o dôchodku).

 

O pôžičku je možné požiadať dvoma spôsobmi a to on-line a telefonicky. https://www.pozicky123.sk/cetelem-pozicka/ ponúkajú pre svojich žiadateľov on-line kalkulačku. Každý žiadateľ si nastaví výšku a splatnosť pôžičky, podľa toho o akú pôžičku má záujem. Žiadateľ vyplní túto žiadosť rýchlo a z pohodlia domova. Vyplnenie žiadosti nezaberá viac ako 5 minút a žiadateľ sa o výsledku posúdenia dozvie okamžite po odoslaní žiadosti. Aj druhá možnosť je veľmi pohodlná, pretože žiadateľ môže požiadať o pôžičku telefonicky z pohodlia domova. K dispozícii sú na linke úveroví poradcovia, ktorí žiadateľovi vypracujú úveru – pôžičku podľa predstáv. Všetky tieto služby sú bezplatné.

 

Pôžičky od Cetelemu sú flexibilné a bezúčelové. Nikdy nemôžete vedieť, čo vás čaká a vaša finančná situácia sa môže kedykoľvek zmeniť. Cetelem umožňuje flexibilne a bez poplatkov meniť pôžičku. Môžete napríklad pôžičku predčasne splatiť alebo si môžete splátku odložiť. Žiadateľ má tiež možnosť spojiť viaceré pôžičky do jednej alebo si môže pôžičku aj navýšiť.